Koučingas su Sonata

Padedu pavargusiems, perdegusiems, užstrigusiems žmonėms įsisąmoninti neveikiančius elgesio modelius, auginti asmenybę, atgauti pasitikėjimą, vidinę ramybę ir kurti darnų gyvenimą.

Į mane dažniausiai kreipiasi brandūs žmonės, kurie nori susikurti autentišką, prasmingą, įdomų gyvenimą, jausti daugiau laisvės, pilnatvės, pasitikėjimo, o taip pat giliau pažinti, jausti save, atpažinti savo poreikius, pagerinti gyvenimo kokybę, patirti gyvenimo žydėjimą ir pilnatvę. Nesvarbu kokia profesija, vadovas ar specialistas, galiausiai visi mes noprime to paties - jausti laimę, kad ir kaip skirtin gai mes kiekvienas ją suprastume.

Žmonės sako, kad dirbant su manimi jų gyvenime, versluose, santykiuose, asmeniniai  pokyčiai vyksta su lengvumu. Nebūtinai legvai, bet su lengvumo jausmu ir tai teikia pasitenkinimą.

Savo darbe integruoju geštalto psichoterapijos, pozityviosios psichologijos, egzistencinio koučingo žinias, budizmo ir jogos praktikas, holistiškumo principus. 

Temos: perdegimas, savilyderystė, savirealizacija, autentiškumas, asmeninis augimas, tvarūs, darnūs santykiai su savimi, šeimoje ir darbe, harmoningas gyvenimas, pasitikėjimas savimi, savivertė.

Rezervuok laiką sesijai:

https://calendly.com/sonata-aaltonen-1/koucingas                

Keletas atsiliepimų:

Sonata, man labai patinka lengvumas, kuris yra mūsų sesijose, net tada, kai situacijos yra labai sudėtingos ir skaudžios. Pokyčiai vyksta organiškai ir labai natūraliai integravosi į gyvenimą. Tai aš labiausiai vertinu mūsų bendradarbiavime. Dingo baimės, išaugo mano lyderystės ir vadovavimo kompetencijos, dingo nerimas.

Aš labai daug pasiekiau dirbdama su Tavim, ir su lengvumu. Man svarbiausia, kad lengvai, be jokio savęs prievartavimo, stimuliavimo kažką padaryti. Atrodo, kad turi kažkokių stebuklingų miltukų pauostyti ir pokyčiai vyksta :)

Mano nuomone, lengvumas ateina iš labai aukšto profesionalumo ir gyvenimiškos patirties. Šios dvi dedamosios yra Tavo stiprybe. Ir betarpiškumas, lygiavertis santykis.

Daiva

----

Sonata, ačiū Jums labai. Kokia Jūs nuostabi. Labai džiaugiuosi sutikus Jus savo kely. Jūs tokia švelni, jautri ir taip gražiai mokate viską pateikti, ko galbūt nelabai norėjau savyje pamatyti. Bet Jūsų subtilumas man leido suvokti esmę, dėl kurios tikrai nebejaučiu kaltės. Vien suvokimas dėl atsakomybės pasidalinimo nuėme naštą, kuri užlipus iki ausų buvo. Aš labai Jums dėkinga.

Vaida

---

Ačiū už procesą, per kurį mane pravedei - man tai didžiulė dovana! Ir procesas, ir radiniai kiekvienos sesijos pabaigoje!

Valentina

---

Sonata, aš patikrinau Jūsų profesionalumą praktiškai, aš juo pasitikiu, aš įsitikinau, kad Jūsų koučingas veikia. Mūsų darbe kartu man ypač vertinga, kad mano sąmoningumo lygis mūsų sesijų metu stipriai išauga.

Aishat